Maximum Kart’tan 55 TL MaxiPuan hediyeli yılbaşı kampanyası

Maximum Kart’tan 55 TL MaxiPuan hediyeli yılbaşı kampanyası 16-31 Aralık 2013 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri tutardaki 5. alışverişinize tam 55 TL MaxiPuan hediye! Maximum Kart yılbaşına özel düzenlediği kampanya ile müşterilerine 55 lira MaxiPuan hediye ediyor. İş...

16-31 Aralık 2013 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri tutardaki 5. alışverişinize tam 55 TL MaxiPuan hediye!

  • Maximum Kart yılbaşına özel düzenlediği kampanya ile müşterilerine 55 lira MaxiPuan hediye ediyor.
  • İş Bankası’ndan yapılan açıklamaya göre, kampanyaya dahil Maximum üye işyerlerinden farklı günlerde ve tek seferde 100 lira ve üzeri tutarda 5 alışveriş yapan Maximum Kart sahipleri, 31 Aralık’a kadar sürecek kampanya ile 55 lira MaxiPuan kazanıyor.
  • Kampanyadan yararlanmak iseteyenlerin, “Yılbaşı” yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesi ile “4402”ye mesaj gönderilmesi yeterli oluyor.
  • Kampanyaya kuyum, sigorta ve danışmanlık sektörlerinde faaliyet gösteren işyerlerinde yapılan alışverişler dahil olmuyor. Ayrıca, kampanyadan Maximiles, MercedesCard ve Bankamatik Kartı sahipleri de yararlanabiliyor.

"Maximum Kart’tan 55 TL MaxiPuan hediyeli yılbaşı kampanyası" hakkındaki yorumlar

Yorumu Gönder!
Powered by PROTEK Teknoloji.
css.php