Gittigidiyor’da bu hafta World’e özel yüzde 10 Worldpuan hediye

23 Eylül 2012, Pazar 0 Yorum

22 – 28 Eylül tarihleri arasında World’e özel 100 TL ve üzeri alışverişlerde %10 Worldpuan fırsatı sizi bekliyor.

  • Kampanya kapsamında Yapı Kredi, TEB, Vakıfbank ve Albaraka Worldcard kart sahiplerine 22 – 28 Eylül 2012 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 250 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde %10 Worldpuan hediye edilecektir.
  • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 100 TL olacaktır.
  • Kazanılan Worldpuan’lar 05 Ekim 2012 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 16 Ekim 2012’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 17 Ekim 2012 tarihinde geri alınacaktır.
  • Sanal Kartlar kampanya kapsamındadır. Business kartlar, banka kartları, Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Kampanya GittiGidiyor.com’da yer alan “Seyahat”, “Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar” ve “Emlak” kategorisi dışında tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir.
  • GittiGidiyor.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Gittigidiyor’da bu hafta World’e özel yüzde 10 Worldpuan hediye Gittigidiyor’da bu hafta World’e özel yüzde 10 Worldpuan hediye
, ,


"Gittigidiyor’da bu hafta World’e özel yüzde 10 Worldpuan hediye" ile benzer içerikler:

  "“Gittigidiyor’da bu hafta World’e özel yüzde 10 Worldpuan hediye” hakkındaki yorumlarınızı, sorularınızı yazar mısınız?


Gittigidiyor’da bu hafta World’e özel yüzde 10 Worldpuan hediye