Bonus card limiti nasıl arttırılır?

11 Nisan 2013, Perşembe 0 Yorum

Garanti Bankası Bonus Card’ınız var ama kredi kartı limitiniz yeterli gelmiyor mu? Geliriniz kredi kartı limitinizden daha fazla ise ve artık yaptığınız aylık harcamalarınız ve taksitli alışverişleriniz nedeniyle kart limitiniz ekstre borcunuzu ödedikten sonra hemen doluyor ise sizde Bonus Card limit artırma talebinde bulunabilirsiniz. Kredi kartı limitinizin yükseltilmesi için birkaç yol izleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası’nda kayıtlı cep telefonu numaranızdan sırasıyla ARTIR, KARTINIZIN SON 6 HANESİ VE İSTEDİĞİNİZ LİMİT MİKTARI bilgisini aralarında birer boşluk bırakarak 3340’a SMS olarak gönderebilirsiniz. (Örnek : ARTIR 3534 353010 5000).

Bonus Kart limit artırma SMS’i haricinde, talebinizi Garanti Paramatik’lerden “LİMİT İŞLEMLERİ” adımından yapabilirsiniz. Ayrıca aynı adımdan kredi kartınıza, banka tarafından yapılacak otomatik limit artışı için onay verebilirsiniz.

Limit artış talebiniz bankaya iletildikten sonra geliş sırasına göre en kısa süre içerisinde banka tarafından değerlendirilecektir."Bonus card limiti nasıl arttırılır?" ile benzer içerikler:

  "“Bonus card limiti nasıl arttırılır?” hakkındaki yorumlarınızı, sorularınızı yazar mısınız?


Bonus card limiti nasıl arttırılır?