Bank Pozitif ‘den Gelir Belgesiz, Kefilsiz Kredi Kampanyası

Bank Pozitif ‘den Gelir Belgesiz, Kefilsiz Kredi Kampanyası Finzoom üzerinden kredi kullandırmaya başlayan BankaPozitif, gelir belgesiz ve şubeye gitmeden ayağınıza kredi seçeneği ile tüketiciye hizmet sunmaya başladı. Kredi başvuruları Finzoom üzerinden ücretsiz yapılabiliyor ve kredi onay bilgisi telefonunuza sms gönderilerek bildiriliyor. Kampanya...

Finzoom üzerinden kredi kullandırmaya başlayan BankaPozitif, gelir belgesiz ve şubeye gitmeden ayağınıza kredi seçeneği ile tüketiciye hizmet sunmaya başladı. Kredi başvuruları Finzoom üzerinden ücretsiz yapılabiliyor ve kredi onay bilgisi telefonunuza sms gönderilerek bildiriliyor.

Kampanya dahilinde BankaPozitif 2 farklı ürünle kredi kullandırmayı amaçlıyor. Gelir Belgesiz ve Masrafız Kredi; 3000 TL ile 20,000 TL arasında kullanabileceğniz bu kredi ürününde dosya masrafı alınmazken aylık kredi faiz oranı %1,47 olarak belirlenmiş durumda.

Gelir Belgesiz ve Düşük masraflı Kredi; 3000 TL ile 20,000 TL arasında kullanabileceğiniz bu kredi ürününde faiz oranları %1,46′dan başlıyor ve kredi miktarının %1′i komisyon olarak tahsil edilyor.

Gelir Belgesiz kredi ürünlerine Finzoom üzerinden anında başvuruda bulunabilirsiniz.

Kaynak: Kredi Kartı Mağdurları

"Bank Pozitif ‘den Gelir Belgesiz, Kefilsiz Kredi Kampanyası" hakkında 1 Yorum:

  1. sibel koç diyor ki:

    bankanızdan nasıl kredi çekebilirim?

"Bank Pozitif ‘den Gelir Belgesiz, Kefilsiz Kredi Kampanyası" hakkındaki yorumlar

Yorumu Gönder!
Powered by PROTEK Teknoloji.
css.php